Приватизація
землі

Приватизація землі (Харків та Харківська обл.)

Приватизація землі — безоплатна передача приватним особам у приватну власність земельних ділянок з державної або комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації.

Сьогодні багато людей, які отримали землю в користування багато років тому, хочуть приватизувати свої земельні ділянки. Проста за своєю структурою процедура по передачі території в приватну власність може таїти в собі приховані на перший погляд «підводні камені».

Ті ж, хто не поспішає ставати повноправним власником своєї земельної ділянки, можуть незабаром її позбутися. Щоб уникнути проблем, треба уважно оформлювати папери та користуватися послугами професіоналів.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що безкоштовна приватизація земельних ділянок стосується лише громадян України та відноситься до земельних ділянок для особистого користування. Земельні ділянки для комерційних та виробничих цілей не підлягають безкоштовній приватизації, а повинні оформлюватися в оренду або викуповуватися за ринковою вартістю у місцевих громад.