Кадастровий
номер

Державна реєстрація земельної ділянки – внесення до Державного земельного кадастру передбачених Законом України “про Державний земельний кадастр” відомостей про формування земельної ділянки та присвоєння їй кадастрового номера.

Кадастровий номер земельної ділянки – індивідуальний цифровий код (номер) земельної ділянки, що не повторюється на всій території України, присвоюється земельній ділянці під час проведення її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування такої ділянки. (Постанова КМУ №749 від 18.08.2010р.)

Згідно Законодавства України, а саме ч.2. ст.377 Громадянського кодексу України, під час оформлення угоди про перехід права власності обов’язковою умовою є наявність КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ на земельну ділянку!

Процедура розробки технічної документації із землеустрою та отримання кадастрового номеру зазначена на відповідній сторінці.

Вартість виготовлення технічної документації для оформлення кадастрового номеру для громадян:
– по Харкову – 5 000,00 грн*;
– по Харківській області  – 4 500,00 грн*.
* Подальший супровід занесення даних в Базу ДЗК “ПІД КЛЮЧ” здійснюється за домовленістю із замовником, а його вартість залежить від місцезнаходження ділянки.

Для оформлення угоди про перехід права власності на земельну ділянку для нотаріуса необхідно надати:

Приватизація землі чи Кадастровий номер?
Scroll Up