Про нас

ПП «Фінансово-правовий консалтинг» – компанія, що динамічно розвивається, а також надає своїм клієнтам широкий спектр оціночних, землевпорядних, а також консалтингових та консультаційних послуг в сфері оформлення землі та нерухомості.

Наша компанія оперативно реагує на потреби Клієнтів та витримує високі стандарти якості їх обслуговування та виконуваних робіт. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб бути надійними партнерами для наших клієнтів та професіоналами в своїй справі.

Колектив нашої компанії складається з висококваліфікованих фахівців, які мають величезний досвід роботи, як в державних структурах, так і в приватних організаціях. Наші фахівці завжди виконують свою роботу на найвищому професійному рівні.

В складі нашої компанії працюють два сертифікованих інженера-землевпорядника: Кущ Наталія та Логвиненко Олена.

Також з нами співпрацює досвідчений сертифікований інженер-геодезист. Всі геодезичні роботи виконуються на сучасному геодезичному обладнанні (GPS приймач американського виробника Trimble та електронний тахеометр Nikon), які щороку проходять обов’язкову повірку.

Наші клієнти

Послугами ПП «ФПК» (від оцінки майна та розробки землевпорядної документації до складних консультативних питань щодо оформлення комерційної нерухомості) з 2007 року скористалося більше 3 500 громадян, а також надаємо Вам перелік декотрих клієнтів — юридичних осіб: